اقدامات قبل از جراحی بینی

یکی از مسائل مهمی که تاثیر بسیار زیادی در موفقیت آمیز بودن عمل جراحی زیبایی بینی افراد دارد، انجام و رعایت اقدامات قبل از جراحی بینی می باشد. ( جراح بینی اصفهان )

رعایت نکات قبل و بعد عمل بینی، موجب داشتن یک جراحی بینی ایمن شده و خطرات احتمالی در حین عمل زیبایی بینی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

سرعت بخشیدن به روند بهبودی بیمار و دستیابی به بهترین نتایج از عمل زیبایی بینی ، از دیگر مزایای رعایت نکات و انجام مراقبت های پیش از انجام عمل بینی می باشد.

اقدامات قبل از جراحی بینی عبارتنداز:

انتخاب جراح بینی از مهم ترین مراحل قبل از عمل بینی می باشد.
میزان تجربه و مهارت جراح بینی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل بینی دارد، بنابراین در انتخاب جراح بینی خود دقت بسیار زیادی نمایید.
در جلسه مشاوره پیش از عمل جراحی بینی ، جراح بینی خود را از تمام انتظارات تان از عمل بینی آگاه سازید.
از استعمال دخانیات و مشروبات الکلی به مدت ۲ هفته پیش از جراحی بینی ، بپرهیزید زیرا مصرف دخانیات میزان اکسیژن موجود در خون را کاهش می دهد.
در صورتی که به بیماری مزمنی ابتلا داشته یا داروی خاصی مصرف می کنید، جراح بینی خود را مطلع سازید.
از مصرف داروهایی همچون بروفن و سایر مسکن ها بجز استامینوفن خودداری نمایید. اینگونه داروها موجب انعقاد خون شده و احتمال خونریزی در حین عمل جراحی بینی را افزایش می دهد.
عکسبرداری ها و آزمایشات تجویز شده توسط جراح بینی ، الزامی می باشد.
مصرف دارو قبل از عمل بینی باید تحت نظر جراح بینی باشد.
چنانچه به داروی خاصی حساسیت دارید، جراح بینی خود را در جریان بگذارید.
شناسایی محل کلینیک یا بیمارستانی که قرار است در آن جا تحت عمل جراحی بینی قرار بگیرید، از جمله اقداماتی است که موجب آمادگی قبل از عمل بینی شده و استرس بیمار را کاهش می دهد.
در روز عمل جراحی بینی هیچ زیور آلاتی به همراه نداشته باشید و آرایش نکنید.
رعایت بهداشت و رفتن به حمام و همچنین میل نکردن چیزی به مدت ۸ ساعت پیش از عمل بینی ، از اقدامات شب قبل از عمل بینی می باشد.

هزینه عمل بینی

تعیین هزینه عمل بینی به عوامل بسیاری از جمله نوع بینی ، میزان ایرادات موجود در بینی ، هزینه کلینیک یا بیمارستان و غیره بستگی داشته و پیش از معاینه کامل بینی توسط جراح بینی ، نمیتوان هزینه مشخصی را برای آن تعیین نمود.

دکتر شبنم آذری ، جراح بینی اصفهان پس از معاینه کامل بینی تان، هزینه دقیق را حضورتان اعلام می کنند.