11 آوریل 2021
آوریل 11, 2021

بهترین جراح بینی اصفهان

0 دیدگاه

بهترین جراح بینی اصفهان

حاصل شدن بهترین نتایج از جراحی بینی که با دو هدف درمانی و زیبایی صورت می گیرد تا حد بسیار زیادی در گرو انتخاب یک جراح بینی خوب است؛ از همین رو مهم ترین کاری که باید پیش از جراحی بینی انجام دهید انتخاب بهترین جراح بینی اصفهان یا هر شهری است که در آن سکونت داشته و قصد جراحی بینی در آن شهر را دارید.

هدف اکثر قریب به اتفاق افراد از انجام جراحی بینی ، برطرف کردن مشکلات بینی ، ایجاد تعادل در اجزای صورت و به طور کلی دستیابی به ظاهری زیباتر می باشد. هرچند در این میان هستند افرادی که با اهداف درمانی و رفع مشکلاتی که عملکرد طبیعی بینی شان را با مشکل مواجه کرده اند ( همچون انحراف و پولیپ بینی ) نسبت به انجام این عمل جراحی اقدام می نمایند.
مشکلات قابل رفع با جراحی زیبایی بینی
از جمله مشکلات قابل رفع با جراحی زیبایی بینی که در اصطلاح از آن با نام رینوپلاستی یاد می شود عبارتنداز:

کج بودن ظاهر بینی و مایل بودن آن به یک سمت
بیش از اندازه کوچک یا بزرگ بودن بینی
پهن بودن تیغه بینی
قوزدار بودن بینی
بزرگ، کوچک یا غیرقرینه بودن حفره های بینی
پایین بودن نوک یا به اصطلاح عقابی بودن بینی
بیش از اندازه سربالا بودن بینی یا به اصطلاح خوکی بودن بینی و غیره.
ویژگی های بهترین جراح بینی چیست؟
افراد زمانی بهترین عملکرد را در انتخاب جراح بینی شان خواهند داشت که از ویژگی های یک جراح بینی خوب مطلع باشند. از همین رو ما به تعدادی از مهم ترین این ویژگی ها در ذیل اشاره نموده ایم:داشتن وجدان کاری بالا : برخورداری از وجدان کاری بالا موجب می شود که جراح فقط به منافع مالی خودش فکر نکرده و رینوپلاستی را تنها در صورتی انجام دهد که مطمئن باشد با نتایج رضایت بخش برای بیمار همراه بوده، ریسک، خطرات و عوارض جبران ناپدیری برای او به دنبال نخواهد داشت.
صرف زمان کافی : طی جلسه مشاوره قبل از جراحی بینی زمان کافی را به منظور اطلاع از توقعات بیمار از این جراحی زیبایی و اطمینان از سلامت جسمی و روحی بیمار صرف نموده و مراقبت هایی که بیمار باید قبل و بعد از جراحی بینی رعایت نماید را به او شرح می دهد.
داشتن برخورد خوب با مراجعان
صبور و با حوصله بودن
برخورداری از قدرت تصور بالا
آشنایی کامل با اصول ریاضی و زیبایی شناسی
مسئولیت پذیر بودن
داشتن کارنامه کاری موفق
برخورداری از مهارت و تجربه زیاد و غیره.