13 آوریل 2021
آوریل 13, 2021

آندولیفت

0 دیدگاه

آندولیفت چیست؟

هنگامی که اختلالات پوستی عمیق می‌شوند دیگر استفاده از کرم‌ها و درمان‌های موضعی اثری نخواهد‌ داشت. یکی از شیوه های جوانسازی پوست که برای برطرف کردن چین و چروک، افتادگی و لک‌های پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، لیزر آندولیفت می‌باشد. این شیوه درمانی جدید، با تولید کلاژن و الاستین در پوست باعث جوانسازی پوست خواهد‌ شد. این روش درمانی برای تحریک بافت‌های عمیق در جهت تولید کلاژن‌سازی مورد استفاده قرار گرفته و در نهایت سبب کاهش افتادگی و سفت شدن پوست می‌شود.

آندولیفت شیوه ای برای جوانسازی پوست صورت و دیگر قسمت‌های بدن است که نتایجی شبیه جراحی لیفت دارد. نتایج این شیوه درمانی، بسیار رضایت‌ بخش بوده و با کمترین تهاجم، خطرات و عوارض همراه است. آندولیفت اینکه بی‌هوشی و بستری شدن نیاز باشد انجام می‌شود. احتیاجی به زدن برش و بخیه ندارد و اصلا جای زخم و اسکاری بر روی پوست نمی ماند.

 

هدف اصلی در آندولیفت آب کردن چربی‌های اضافی پوست و در نهایت سفت شدن بافت پوست است. در حقیقت در آندولیفت از پرتو نوری استفاده می‌کنیم که فقط روی بافت‌های هدف تاثیر بگذارد.

 

شیوه انجام اندولیفت
اندوليفت یکی از روش های مدرن برای لیفت و جوانسازی پوست است که با تحريک بافت های عمقی، کلاژن سازی پوست را سبب شده و باعث کاهش افتادگی و سفت شدن آن میشود.

 

در اين شیوه جوانسازی، فيبری بسيار نازک از روش ایجاد سوراخ بسيار کوچک میکرونی در بافت، وارد پوست شده آنگاه در حد فاصل درم عمقی و بافت چربی قرار میگیرد. با این کار، انرژی ليزر بر روی بافت متمرکز نتايج زير را به همراه خواهد داشت :

 

آندولیفت چیست, لیزر آندولیفت, شیوه انجام اندولیفت
شیوه انجام اندولیفت

 

فواید لیزر آندولیفت
– سفت شدن پوست

– تحریک کلاژن سازی پوست

– کم کردن فوق العاده افتادگی و خطوط خنده

– کمک به لیفت و زاويه سازی فک

– کاهش چربی‌های موضعی موجود در قسمت هایی از صورت و غبغب

– افتادگی‌ کم تا متوسط پوست در ناحیه‌ گردن، صورت و بازوها را درمان می‌کند

 

مزایای لیزر آندولیفت نسبت به سایر روش ها چیست ؟
– دوره ی نقاهت کوتاه

– بدون نیاز به برش و بخیه

– تغییرات قابل مشاهده پس از فقط یک جلسه

– عدم وجود زخم و خونریزی

– احتیاجی به بیهوشی نیست

– به اعضا زير پوست ضرری وارد نمی کند.

– نسبت به دیگر شیوه های ليفتينگ از جمله خدمات امنیت بالاتری دارد.

– کم هزینه است

پیشنهاد ویژه
جذب فالوورر,افزایش فالوور,خرید لایک و کامنتافزایش دنبال کنندگان اینستاگرام/تضمینیجذب فالوورر,افزایش فالوور,خرید لایک و کامنتسریع ترین روش افزایش فالوور در اینستاگرامماسک،ماسک فیلتردار،ماسک سه لایهماسک پرفروش بارویه پارچه ای و ۵ لایه فیلتر

آندولیفت چیست, لیزر آندولیفت, شیوه انجام اندولیفت
مزایای آندولیفت

 

عوارض لیزر آندولیفت
– پیدایش قدری کبودی

– تورم پس از اندولیفت،

– آسیب موقت عصب مارژینال ماندیبولار که باعث کجی موقت دهان می‌شود

 

مراقبت های لازم بعد از اندولیفت
– به مدت ۲ تا ۳ روز بعد از درمان بر اساس نظر پزشک متخصص خود می توانید از مصرف داروهای رقیق کننده خون اجتناب کنید (قطع دارو تنها زیر نظر پزشک متخصص انجام بگیرد).

– از مصرف الکل و دخانیات به مدت ۳ روز بعد از درمان دوری کنید.

– از آرایش کردن به مدت ۲۴ ساعت پرهیز نمایید.

– دارو و کرم تجویز شده به وسیله پزشک متخصص را به طور منظم استفاده کنید.

 

آندولیفت چیست, لیزر آندولیفت, شیوه انجام اندولیفت
ماندگاری و دوام آندولیفت

 

ماندگاری و دوام آندولیفت
به هر مقداری که شخص بعد از انجام دادن اندولیفت حالت شل بودن افتادگی پوست و خط های صورت فرد بیمار از بین برود و روحیات جوان تر شدن را به دست بیاورد به همان میزان هم ماندگاری وجود خواهد داشت مثلا چنانچه شخص اندولیفت انجام داده احساس کند ۴سال جوانتر شده است یعنی به همان مقدار شیوه اندولیفت بر روی پوست شخص ماندگاری دارد.

 

شیوه اندولیفت نسبت دیگر شیوه های جوانسازی پوست دوام و ماندگاری بیشتری دارد بطور میانگین حداقل بین ۳سال ماندگاری کامل دارد.