11 آوریل 2021
آوریل 11, 2021

بهترین جراح بینی مشهد

0 دیدگاه

بهترین جراح بینی مشهد کیست؟

بهترین جراح بینی مشهد : جراحی بینی یکی از چالش برانگیزترین جراحی های پلاستیک صورت در جهان می باشد. متولد شدن با یک بینی بدون عیب و نقص بسیار نادر است. بسیاری از افراد اغلب احساس می کنند که بینی شان خیلی کوچک، خیلی بزرگ یا نامتناسب با شکل فیزیکی صورت آن ها می باشد.

می توان با استفاده از تکنیک جراحی پلاستیک پیشرفته، یعنی جراحی بینی ، این مشکل را رفع نمود. بینی در مرکز جلویی صورت واقع شده و مبنای اصلی توازن زیبایی می باشد. شکل بینی را می توان با امیدوارکننده ترین جراحی صورت یعنی جراحی بینی ، تغییرشکل داده و تناسب بهتری را بین این عضو با سایر اعضای صورت ایجاد نمود. جراحی بینی هر نوع عدم تقارن را درمان کرده، مشکلات نوک بینی را رفع کرده، قوز بینی را صاف نموده، مشکلات تنفسی را بهبود بخشیده و شکل بینی و در نتیجه کل صورت را زیباتر می نماید.
یک جراح بینی خوب هنر و علم را در کنار هم قرار می دهد. او از جدیدترین تکنیک های ایجاد برش و تکنولوژی برای دستیابی به نتایج طبیعی استفاده می کند. همچنین یک جراح بینی خوب درک کاملی از آناتومی صورت داشته و از این درک و شناخت برای رسیدن به بهترین نتیجه جراحی بر روی صورت بیمار استفاده می کند.

یک جراح بینی خوب در طول جلسه مشاوره با بیمار خود درباره تغییرات مورد نیاز در بینی و انتظارات از نتیجه نهایی گفتگو می کند. او ارزیابی کلی صورت و بینی را انجام داده و یک طرح سفارشی را فراهم می کند؛ بطوریکه بهترین نتیجه برای ارتقا دادن زیبایی صورت و بینی حاصل شود.

انتخاب بهترین جراح بینی
موفقیت شما تا حد زیادی به انتخاب جراح بینی ، توسط شما بستگی دارد. یافتن یک جراح حرفه ای واجد شرایط که بتوان به او اعتماد کرد، معیاری است که باید توجه فوق العاده ای به آن داشته باشید.

یکی از مواردی که در هنگام انتخاب جراح بینی باید به آن توجه داشته باشید، دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراحی انجام شده توسط جراح مورد نظر بر روی بیماران مختلف برای بررسی دقیق نتیجه کار او می باشد.

جراح مورد انتظار شما باید در طول جلسه مشاوره به شما این اطمینان خاطر را بدهد که نتیجه جراحی همان چیزی خواهد بود که شما از توقعات منطقی تان انتظار دارید. همچنین وی باید درباره تاریخچه پزشکی شما سوال کرده و درباره گزینه های رینوپلاستی که بهترین نتیجه را برای شما به همراه خواهد داشت، با شما گفتگو نماید. جراح خوب باید بتواند با اعتماد به نفس به کلیه سوالات شما در این خصوص پاسخ دهد. اگر شما با یک جراح بینی احساس راحتی نمی کنید، بهتر است به جستجوی خود برای یافتن یک جراح خوب ادامه دهید.

در رینوپلاستی یافتن جراحی که با بیماران بر یک مبنای فردی رفتار کند، اهمیت زیادی دارد. یک جراح بینی خوب ، مفتخر به این است که با هر بیمار بطور جداگانه برای خلق یک بینی طبیعی کار کرده و یک چهره جذاب را برای بیمار خلق می کند. یک جراح خوب ، هدف ایجاد رضایت از نتایج رینوپلاستی را دنبال کرده و حتی به عرصه فراتر از جلب رضایت، قدم می گذارد. او نه تنها در جراحی زیبایی بلکه در درمان مشکلاتی از قبیل سپتوم سوراخ شده یا مشکلات تنفسی نیز، ماهر می باشد.
وقتی جراحی که تمامی استانداردهای شما را تامین می کند یافتید می توانید با اعتماد به نفس بیشتر برای انجام یک جراحی موفق قدم جلو بگذارید.
اقدامات جهت آماده شدن برای جراحی رینوپلاستی :
از مصرف داروهای رقیق کننده خون، مکمل ها، ویتامین ها و داروهای ضد التهاب، قبل از جراحی خودداری کنید.
بیمار باید سیگار کشیدن و مصرف الکل را حدود ۲ هفته قبل از جراحی ترک کند، چون این مواد خطرات جراحی و بیهوشی را افزایش داده و می تواند باعث مشکلات جدی در طول جراحی شود.
یک جراح بینی قادر به درمان چه مشکلاتی است؟
افزایش و کاهش شکل و اندازه بینی
بهبود شکل نوک و تیغه بینی
افزایش و کاهش اندازه سوراخ بینی
برداشتن قوز بینی
اصلاح تقارن بینی
اصلاح سپتوم کج و بهبود تنفس
اصلاح نقص های مادرزادی و بینی آسیب دیده در اثر ضربه

انواع جراحی بینی
جراحی بینی ، شکل و اندازه بینی را بهبود بخشیده، زیبایی صورت را ارتقا داده و مشکلات تنفسی را بهبود می بخشد. تکنیک های استفاده شده در جراحی رینوپلاستی ، برای شکل دادن بینی استفاده می شود و گاهی اوقات اهمیت تکنیک های مختلف جراحی بر حسب الزامات بیمار تعیین می گردد.

جراحی بینی تاحد زیادی شخصی بوده و به آناتومی و تغییرات مطلوب بیمار بستگی دارد.

جراحی بینی باز : یک بریدگی کوچک در زیر نوک و بین سوراخ های بینی ایجاد می شود. این جراحی امکان دسترسی کامل به ساختارهای بینی جهت ایجاد شکل مطلوب را به جراح می دهد. موفقیت افزایش یافته با استفاده از جراحی باز، به انجام جراحی در افرادی که به تغییر شکل بیشتری نیاز دارند، کمک می کند. اسکارهای ایجاد شده به خوبی در پشت زیبایی طبیعی بینی پنهان می شوند. زمانی که نیاز به درمان مشکلات جدی در بینی باشد، این تکنیک از اولویت برخوردار می باشد.
جراحی بینی بسته : بریدگی هایی در سوراخ بینی ایجاد می شود و این جراحی زمانی که بیمار به تغییرات اندکی در ساختار بینی نیاز دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. هیچ اسکار قابل رویتی بعد از جراحی وجود نداشته و این یک دستاورد بی عیب و نقص در روندهای رینوپلاستی جامع، به شمار نمی آید.
مزایای جراحی بینی
اعتماد به نفس فرد را بالا می برد.
مشکلات تنفسی ناشی از نواقص مادرزادی مربوط به تنفس را درمان می کند.
بینی شکسته و بدشکلی بینی ناشی از زمین خوردن یا تصادف یا دعوا کردن را درمان می کند.
مشکلات سینوسی را که باعث سردرد شدید می شود، درمان می نماید.
این جراحی بهترین گزینه برای افرادی است که از نتایج جراحی قبلی خود راضی نیستند.
این جراحی مشکلات قوز، شکاف و بینی کامل رشد نکرده را درمان می کند.
به بازیابی تقارن صورت و اصلاح گوشتالو بودن نوک بینی کمک می کند.
یک جراح بینی خوب ، الویت را بر ایمنی و انتقال بهترین نتایج، برای بیمار قرار می دهد.
چنانچه در شهر مشهد زندگی کرده و قصد انتخاب بهترین جراح بینی مشهد را دارید می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر محمدعلی زرین قلم مراجعه نموده و نمونه کارهای ایشان را مشاهده نمایید.