12 آوریل 2021
آوریل 12, 2021

جراحی بینی فانتزی

0 دیدگاه

عمل جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی از جمله جراحی های زیبایی است که با انجام آن نه تنها ایرادات و مشکلات ظاهری بینی رفع می شوند بلکه تغییراتی نیز در بینی ایجاد می شود که به بینی شکلی ظریف و عروسکی می دهد. این فرم از بینی در میان خانم ها دارای محبوبیت بسیار بیشتری نسبت به آقایان است. ( جراح بینی ارومیه )

ویژگی های فرم بینی فانتزی
از جمله ویژگی های بینی فانتزی که آن را از فرم بینی طبیعی متمایز می نماید عبارت است از:

کوچک بودن ؛ سایز بینی به دنبال جراحی بسیار کاهش می یابد.
قوس دار بودن ؛ بر روی پل بینی قوس تقریباً زیادی ایجاد می گردد.
سربالا بودن نوک بینی ؛ زاویه میان نوک بینی و لب بالا بعد از جراحی حدود ۱۰۰ تا ۱۰۵ درجه خواهد بود.
نکاتی در رابطه با جراحـی بینی فاتنزی
آگاهی از نکات ذکر شده در ذیل پیش از جراحی بینی فانتزی ضروری بوده و رضایت شما را از این جراحی زیبایی افزایش می دهد:

بینی گوشتی قابل جراحی به فرم فانتزی نیست:
برای اینکه یک بینی به فرم فانتزی قابل جراحی باشد باید در وهله اول دارای غضروف ها و استخوان های محکم باشد تا تغییراتی مانند قوس زیاد بر روی بینی قابل اعمال باشد و در ثانی دارای پوست نازکی باشد. زیرا در صورت نازک بودن پوست، ظریف کاری ها و تغییراتی که بر روی ساختمان بینی ایجاد می شود بهتر قابل مشاهده خواهد بود.

ویژگی های ذکر شده در فوق در بینی های گوشتی وجود ندارد از همین رو نمی توان آن را به فرم فانتزی شکل داد و این موضوع هیچ ارتباطی به میزان تجربه و مهارت جراح بینی ندارد.

فرم بینی فانتزی برای مردان مناسب نیست:
استخوانی بودن و به بیانی دیگر ضمخت بودن صورت و اجزای آن موجب جذابیت هرچه بیشتر چهره یک مرد می شود. به بیان دیگر این ویژگی ها موجب قوی تر به نظر رسیدن چهره آقایان می گردد. با کوچک شدن بیش از حد بینی در نتیجه جراحی بینی فانتزی ، از میزان جذابیت آقایان کاسته می شود.

جراحـی بینی فانتزی به اشخاصی با صورت های بزرگ پیشنهاد نمی شود:
درخشان ترین نتایج از جراحی بینی فانتزی زمانی حاصل می شود که بیشترین میزان تناسب را با سایر اجزای موجود در صورت داشته باشد. کاملاً واضح است که بینی فانتزی که کوچک و ظریف است هیچ تناسبی با صورت های بزرگ و اجزای درشت ندارد.

چنانچه دارای فاصله زیاد بین لب و بینی هستید، سراغ جراحـی بینی فانتزی نروید:
از جمله مواردی که موجب کاهش جذابیت و زیبایی افراد می شود، زیاد بودن فاصله میان لب و بینی می باشد. بنابراین اگر فاصله لب و بینی تان زیاد است توصیه دکتر مهدی بنائی به شما این است که از جراحی بینی خود به فرم فانتزی خودداری کنید. زیرا این فاصله با جراحی به این فرم بیشتر می شود.

به کوچک شدن زیاد بینی اصرار نکنید:
جراحان بینی در برخی موارد با بیمارانی مواجه می شوند که اصرار به کوچک شدن بیش از اندازه سوراخ ها و اندازه بینی می کنند که کار بسیار اشتباهی است؛ در چنین شرایطی نفس کشیدن سخت شده و ممکن است فرد با مشکلات جدی که قابل جبران شدن هم نیست مواجه شود.