13 آوریل 2021
آوریل 13, 2021

جراحی زیبایی بینی در شیراز

0 دیدگاه

انجام جراحی زیبایی بینی در شیراز

جراحی زیبایی بینی در شیراز : امروزه ، شاهد افزایش روزانه تعداد متقاضیان جراحی های زیبایی صورت ، هستیم ؛ اما در میان آن ها ، جراحی بینی طرفداران بیشتری دارد ؛ چرا که بینی ، به عنوان مرکزی ترین عضو صورت ، نقش به سزایی در زیبایی و جذابیت چهره دارد.

لازم به ذکر است ، علاوه بر نقش بینی در جذابیت چهره ، این عضو نقش بسیار مهمی در عملکرد تنفس دارد ؛ به همین علت ، به افراد زیباجو خواستار جراحی زیبایی بینی توصیه می گردد ؛ در انتخاب جراح بینی ، بسیار دقت نمایند تا بهبود و اصلاح فرم ظاهری بینی ، همراه با حفظ عملکرد صحیح تنفس انجام گیرد.
جراحی زیبایی بینی در شیراز
بهترین جراح بینی در شیراز

دکتر دنیا کرمی ، متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و بهترین جراح بینی شیراز می باشند ؛ ایشان سالیان بسیاری است که زمینه جراحی بینی ، در حال فعالیت هستند ؛ از این رو ، تجربه و مهارت بالایی در این زمینه داشته و نمونه کارهای موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی ایشان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.
مزایای جراحی زیبایی بینی در شیراز

رینوپلاستی دارای مزایای زیبایی و سلامتی متعددی می باشد که برخی از آن ها عبارتند از :

بهبود شکل بینی
متناسب شدن بینی با بقیه ویژگی های صورت
بهبود تقارن صورت

نتایج درمان چگونه است ؟

شما می توانید نتیجه جراحی بینی خود را ۲ هفته بعد از جراحی یعنی در زمان فروکش کردن کبودی و تورم و آشکار شدن جزئیات بینی ، مشاهده کنید اما شایان ذکر است نتایج نهایی رینوپلاستی ، طی یک الی یک و نیم سال بعد از جراحی ، نمایان می شود.

نتایج حاصل از جراحی بینی ، ماندگار می باشد.
چه کسانی داوطلب ایده آل رینوپلاستی هستند ؟

افرادی که رشد صورت آن ها کامل شده است می توانند تحت جراحی بینی قرار بگیرند. شما باید از سلامت کلی خوب برخوردار بوده و انتظارات منطقی از جراحی داشته باشید. در صورت داشتن شرایط زیر ، داوطلب ایده الی برای رینوپلاستی به شمار می آیید :

بینی شما در مقایسه با سایر ویژگی های صورت تان ، بسیار کوچک یا بسیار بزرگ باشد.
بر روی پل بینی ، فرورفتگی یا قوز داشته باشید.
بینی تان پهن باشد.
نوک بینی تان آویزان بوده یا پره های آن پهن باشد.
بینی کج داشته باشید.
بینی تان نامتقارن باشد.

رینوپلاستی چگونه انجام می شود ؟

رینوپلاستی یا جراحی بینی ، یک روند جراحی پیچیده است که به تخصص زیادی نیاز دارد و طول مدت روند ، بر حسب پیچیدگی جراحی و تکنیک استفاده شده ، متغیر است. مراحل این روند به شرح زیر می باشد :

جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.

برش هایی در محل مناسب ایجاد شده و پوست بینی برای ایجاد تغییرات مطلوب ، بالا کشیده می شود. استخوان و غضروف بینی برای دستیابی به اندازه کوچک بینی برداشته می شود.

در صوت نیاز به افزایش اندازه بینی ، غضروف پیوند زده می شود.

سپتوم بینی در صورت کج بودن ، صاف شده و ساختار بینی برای رسیدن به شکل مطلوب ، تراش داده می شود.

در نهایت ، پوست بینی به سرجای خود برگردانده شده و برش ها به وسیله بخیه ، جذبی یا غیر جذبی بسته می شوند.
عوارض جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی ، روشی ایمن به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی می باشد و در صورتی که توسط جراح بینی ماهر و با تجربه ، انجام گیرد ؛ در پی آن ، هیچ گونه خطری افراد را تهدید نخواهد کرد ؛ اما در غیر این صورت ، امکان بروز خطراتی ؛ از جمله عفونت ، بی حسی ، درد شدید ، غیرقرینگی حفره های بینی و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است ، حتی در مواقعی فرد نیاز به جراحی مجدد خواهد داشت ؛ به همین علت ، افراد زیباجو خواستار عمل زیبایی بینی باید بسیار در انتخاب جراح بینی ، دقت کرده و به هیچ عنوان سهل انگاری نکنند.
هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز

از پرسش هزینه عمل زیبایی بینی چقدر است ؟ به عنوان ، دغدغه ذهنی افراد زیباجو خواستار جراحی بینی یاد می شود ؛ در این باره ، لازم به ذکر می باشد که تعیین هزینه نهایی عمل بینی ، نیازمند انجام معاینات مورد نیاز توسط جراح بینی می باشد ؛ بنابراین افراد به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، باید به پزشک مراجعه نمایند.