13 آوریل 2021
آوریل 13, 2021

جراح بینی سمنان

0 دیدگاه

جراح بینی سمنان

جراح بینی سمنان : کوچک ترین تغییر مثبت در بینی افراد می تواند ، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره آن ها داشته باشد و هم چنین ریزترین ایراد در بینی اشخاص ، می تواند باعث کاهش زیبایی چهره آن ها شود به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بينی سمنان دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و بیماران باید بسیار در انتخاب آن دقت کنند.

جراح بینی سمنان

جراح بینی سمنان

مراحل انتخاب بهترین جراح بینی سمنان

برای آشنایی با جراحان بینی راه های بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آن ها عبارت اند از : جستجو در اینترنت و پرس و جو از دوستان و آشنایان.

پس از اینکه شما با تعدادی از جراحان بینی آشنا شدید ، بهتر است لیستی از آن ها تهیه کنید و طبق آن لیست ، به سایت و اینستاگرام آن ها مراجعه کنید ، با این کار شما می توانید نمونه کارهای آن ها را مشاهده کرده و هم چنین در رابطه با سوابق پزشکی و تحصیلی آن ها نیز اطلاعاتی به دست آورید.

 

جراح بینی سمنان

 

قطعا طبق سلیقه و نظر شما پس از مشاهده نمونه کارهای جراحان ، نام برخی از آن ها از لیست شما خط می خورد و تنها تعدادی از آن ها باقی می ماند ؛ برای انتخاب در بین آن ها شما به آشنایی بیشتر با آن ها نیاز دارید ؛ به همین منظور می توانید به مطب آن ها مراجعه کرده و در جلسه مشاوره کنید ؛ علاوه بر این می توانید با مراجعه کنندگان آن ها صحبت کرده و اطلاعاتی به دست آورید.

در جلسه مشاوره ، بینی شما توسط جراح بینی معاینه می شود و او نظرات خود را در رابطه با عمل بینی شما می گوید ، شما نیز باید درباره خواسته ها و نظرات خود صحبت کنید و ببینید پزشک با کدام یک از نظرات شما موافق یا مخالف است.

پس از گذشت این مراحل ، شما قادر به انتخاب جراح بینی خود هستید و باید جهت گرفتن وقت عمل بینی با مطب ایشان تماس بگیرید.
ویژگی بهترین جراح بینی سمنانجراح بینی سمنان

سلامت بیماران در جراحی بینی باید اولویت جراح بینی باشد.
قبل از شروع عمل زیبایی بینی ، جراح بینی باید اطلاعات کاملی درباره مراقبت های پس از جراحی بینی به بیماران دهد.
جراح بینی ، باید توانایی ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اعضا صورت را با تکیه بر دانش زیبایی شناسی و علم ریاضی داشته باشد.
جراح بینی ، باید توانایی ایجاد حس اعتماد در بیماران را داشته باشد و بتواند استرس را از آن ها دور کرده و باعث آرامش آنان شود.
اگر بیمار خواسته نامعقولی از جراحی زیبایی بینی داشت ؛ جراح بینی باید با آرامش و دلایل علمی بتواند بیمار را از خواسته نامعقول خود منصرف کند ؛ در صورت پافشاری بیمار در خواسته خود ، باید از جراحی آن بیمار صرف نظر کند.

انتظارات بیماران و واقعیات جراحی بینی

برخی از افراد دچار این تفکر اشتباه هستند که با انتخاب بهترین جراح بینی سمنان یا بهترین جراح بینی در شهر خود به تمام توقعات شان از جراحی بینی دست خواهند یافت ؛ در صورتی که این چنین نیست.

عوامل بسیاری در نتیجه جراحی بینی تاثیر دارند که مهم ترین آن ها نوع بینی است.

افراد قبل از جراحی بینی باید اطلاعات لازم را در رابطه با این جراحی زیبایی کسب نموده و سپس برای انجام آن اقدام کنند ، این اطلاعات شامل نوع بینی و محدودیت های فرم دهی آن ، مزایا ، معایب ، عوارض ، هزینه جراحی بینی و اقدامات قبل و بعد از آن می باشد.

 

اقدامات قبل از جراحی بینی

افراد زیباجو که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ؛ در ابتدا ، باید در انتخاب جراح بینی دقت کرده و یکی از بهترین آن ها را برگزینند.
به بیماران توصیه می گردد ، در روز جلسه مشاوره با جراح بینی ، تمامی خواسته های خود را بیان کرده و نظر ایشان را جویا شوند.
افراد زیباجو ، باید پزشک معالج خود را از تمامی سوابق پزشکی شان ؛ از جمله بیماری هایی که در گذشته به آن مبتلا بوده اند ، حساسیت های دارویی و از این قبیل موارد مطلع نمایند.
احتمالا پزشک ، پیش از جراحی زیبایی بینی برای افراد دارو تجویز می کند ؛ مصرف به موقع و منظم داروها ، از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و به هیچ عنوان نباید در آن ، سهل انگاری گردد.
انجام آزمایشاتی که توسط جراح بینی برای بیماران ، تجویز شده است ؛ بسیار حائز اهمیت است.
به افراد زیباجو توصیه می گردد ، از مدتی پیش از عمل بینی از مصرف داروهای ضد التهابی خودداری نمایند ؛ چرا که ، مصرف این داروها منجر به بروز اختلال در انعقاد خون در طی جراحی بینی ، می گردد.
به افراد توصیه می گردد ، از مدتی قبل از عمل بینی از استعمال دخانیات و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل خودداری نمایند ؛ چرا که ، مصرف این موارد جراحی بینی را با اخلال مواجه می کنند.

 

جراح بینی سمنان

تاثیر نوع بینی در نتیجه آن

بینی ها را با توجه به ساختار و ساختمان آن ها به دو نوع زیر تقسیم می نمایند :

بینی استخوانی : این نوع از بینی ها به دلیل داشتن غضروف های محکم و پوست نازک ، قابل جراحی به هر دو فرم فانتزی و طبیعی هستند.
بینی گوشتی : بینی های گوشتی برخلاف بینی های استخوانی نه تنها غضروف ها و استخوان های محکمی ندارند بلکه پوست شان نیز از ضخامت زیادی برخوردار است.

زیاد بودن ایرادات بینی

میزان ایرادات بینی برخی از افراد به قدری زیاد و پیچیده است که هر چه تبحر و تجربه جراح بینی زیاد هم که باشد ؛ نمی تواند تمام آن ها را در یک جلسه برطرف کند و رفع تمام آن ها نیازمند انجام جراحی بینی ثانویه یا جراحی بینی ترمیمی است.
بهترین فرم بینیجراح بینی سمنان

دکتر حامدی جراح بینی سمنان با در نظر گرفتن فاکتورهای زیر مناسب ترین فرم بینی را برای شما در نظر می گیرد :

نوع بینی : با توجه به فاکتورهایی که در ادامه به آن ها اشاره می شود ؛ می توان مناسب ترین فرم بینی را برگزید.
سلیقه افراد
جنسیت
ویژگی های صورت اشخاص

دکتر پریا حامدی ، بهترین جراح بینی سمنان در جلسه مشاوره قبل از عمل بینی با فرد در رابطه با سلیقه و انتظارات او به طور کامل صحبت کرده ، صورت او را با انجام عکسبرداری های لازم به دقت مورد بررسی قرار داده و به دلیل تسلط کاملی که بر اصول زیبایی شناسی و ریاضی دارد ؛ بهترین فرم بینی را برای او در نظر خواهد گرفت.
جراحی بینی ترمیمی

در برخی از موارد و بنا به دلایل مختلف ؛ همچون عدم صرف زمان و دقت لازم برای انتخاب جراح بینی یا عدم رعایت مراقبت های بعد از جراحی بینی ممکن است انتظارات افراد از جراحی بینی تحقق نیافته ، ایرادات بینی به طور کامل برطرف نشده یا در شرایط بدتر ایرادات دیگری نیز در آن ایجاد شده باشد که در چنین مواردی برای رفع مشکلات ذکر شده ، باید جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه انجام داد.

افراد باید بدانند که جراحی بینی یک جراحی اورژانسی نبوده و الزامی برای سریع تر انجام دادن آن وجود ندارد ؛ لذا آن ها زمان کافی برای انتخاب یک جراح بینی خوب را در اختیار دارند.

به همین دلیل اگر در سمنان زندگی می کنید بهترین جراح بینی سمنان و اگر در شهرهای دیگر سکونت دارید ؛ بهترین جراح بینی در شهر خود را انتخاب نمایید تا نیازی به صرف هزینه و زمان دوباره برای جراحی بینی ثانویه پیدا نکنید.
بهترین زمان اقدام برای جراحی بینی ترمیمی

بنا به دلایلی ، می توان گفت که بهترین زمان برای انجام عمل بینی ثانویه گذشت یک سال زمان از جراحی بینی اولیه می باشد :

نکاتی در رابطه با جراحی بینی ترمیمی

با هر بار جراحی که بر روی بینی صورت می گیرد ، پیچیدگی آن بیشتر می شود.
هزینه جراحی بینی ثانویه از عمل بینی اولیه بیشتر است.
در برخی موارد ساختمان بینی به حدی ضعیف می شود که ممکن است زمانی بیشتر از یک سال برای جراحی بینی ثانویه نیاز داشته یا هیچگاه امکان انجام جراحی بینی ترمیمی به روی آن وجود نداشته باشد.

 

جراح بینی سمنان

رفع کامل تورم بینی

برای انجام جراحی بینی لازم است تا به ساختار آن دسترسی پیدا کرد که این امر فقط با ایجاد برش بر روی پوست بینی میسر می باشد.

بعد از ایجاد برش ها ، پوست توسط ابزارهای مخصوص از اسکلت بینی جدا شده و پزشک با صیقل دادن استخوان بینی و اعمال دیگر ایرادات موجود در آن را برطرف می کند.

مجموع اقدامات ذکر شده ، موجب ایجاد ورم در بینی می شود که معمولاً بعد از گذشت یک سال برطرف خواهد شد.

در بسیاری از موارد مشکلاتی ؛ همچون بزرگ به نظر رسیدن نوک بینی و غیرقرینه بودن سوراخ های بینی به دلیل وجود تورم در بینی بوده و پس از فروکش کردن تورم رفع خواهد شد.

 

جراح بینی سمنان

بهبود زخم های درونی بینی

برش های ایجاد شده در بینی موجب ایجاد زخم هایی درون آن شده و ساختمان بینی را تضعیف می کند که حدوداً یک سال زمان برای بهبود کامل این زخم ها و بازیابی مجدد قوای ساختمان بینی زمان نیاز است.
هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر است ؟

تعیین هزینه نهایی عمل زیبایی بینی ، نیازمند مراجعه به پزشک و قرارگیری تحت معاینه می باشد ؛ بنابراین ، در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به پزشک مراجعه نمایید.

بسیاری از افراد زیباجو در رابطه چگونگی پرداخت هزینه جراحی بینی توسط بیمه سوال دارند ؛ در این باره لازم به ذکر می باشد ، بیمه تنها هزینه جراحی های درمانی را متقبل شده و هزینه هیچ کدام از جراحی های زیبایی ، را پرداخت نمی کند.
اشتراک گذاری این پست